LTEN
Apie mus

JANIDA yra edukacinių, inovatyvių priemonių vaikams tiekėjas visoje Lietuvoje. Vaikų lavinimo įstaigoms mes siūlome tik aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančius žaislus, kurie skirti naudoti lavinimo procese tam, jog vaikai galėtų kokybiškai augti, tobulėti, judėti ir džiaugtis.

Mūsų šūkis - Judėti, Atrasti, Naudoti, Išmokti, Dalintis ir Augti kartu su mumis - JANIDA. Sekame pasaulio naujoves, tad būkite tikri - apie jas iš mūsų sužinosite pirmieji!

Mūsų siūlomų priemonių galite įsigyti Vagos knygynuose Kaune PC "Megoje", Vilniuje  PC "Ozas" taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje www.janida.lt .

 

Mūsų tikslas – kūrybiškai užpildyti ikimokyklinio amžiaus ir vyresnių, sveikų ir turinčių specifinių poreikių vaikų žaidimų aplinką, kurioje jie galėtų saugiai augti ir tobulėti, įgyti reikalingų žinių.

Dirbame visoje Lietuvoje su švietimo įstaigomis, vaikų dienos centrais, individualiais klientais. Pas mus rasite visko, ko gali prireikti įrengiant vaikų darželį – žaislų ir mokomųjų žaidimų, specialių baldų, pasiūlysime pagalbą ieškant meistrų darželio patalpoms įrengti, sudarysime būtiniausių žaislų ir žaidimų sąrašą naujai įstaigai įrengti. Galime suteikti ir konsultacijas steigiant naują darželį arba įsirengiant vaikų žaidimų erdvę.

 

Trumpa veiklos istorija:

  •  Nuo 2008 m. dirbame su švietimo įstaigomis, parduodame lavinimo,  terapinius, sporto ir laisvalaikio žaislus ir žaidimus visoje Lietuvoje.
  •  Nuo 2013 m. keitėsi įmonės "Janida" vadovas -  Inga Bružienė. Veiklą papildėme mokomųjų baldų ir lauko  žaidimų aikštelių įrangos tiekimu.
  • 2014 m. kredito biuras "Creditinfo" UAB "Janida" įvertino ir pripažinto, kaip vieną stipriausių įmonių Lietuvoje.
  • 2015 m. gavome ne tik stipriausiių Lietuvoje sertifikatą, patvirtinantį jog patenkame tarp stipriausių Lietuvoje įmonių, įvertinti ir įmonės vadovai, kaip stipriausi Lietuvoje.
  • 2016 m. kredito biuras "Creditinfo" įvertino UAB "Janida" kaip įmonę, patenkančią tarp stipriausių Lietuvoje lyderių, kas rodo jog jau daugiau kaip 5 metus esame finansiškai patikimas partneris (Stipriausi Lietuvoje lyderiai - tai įmonės, kurios per pastaruosius 5 ir daugiau metų tinkamai vykdė ir šiuo metu vykdo finansinius įsipareigojimus ir visą šį laikotarpį išlaikė aukštą kredito reitingą).

 

 

 

  
Spausdinti Atgal